KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9884231
nr 988 4231
Anders Zorn
(1860-1920), Sverige
Etsning, Anders Zorn (1860-1920), Drottning Sophia, signerad, 24, 8 x 18, Hjert&Hjert 144, a. 223
Kondition: missfärgningar
Utrop:
1.000 kr
Såld:
3.800 kr
måndag 19 oktober 2015
kl 20:35:05
700 kr
1.000 kr
2.000 kr
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
2.600 kr
3.200 kr
3.400 kr
3.600 kr
19 okt
Anders Zorn
Läs mer om Anders Zorn